top of page

O NÁS

Aerobik sport klub Denisy Herodesové byl založen v listopadu roku 2018. Důvodem založení klubu bylo trénovat a vychovávat děti a mládež k aktivnímu pohybu s hlavním cílem vybudovat si pozitivní vztah k pohybu. Zaměřujeme se především na všestranný rozvoj u všech dětí, které k nám na trénink přijdou. Dále se specializujeme na odvětví sportovního aerobiku a fitness aerobiku. Také se vydáváme na cestu budoucí účasti závodů, které probíhají pod záštitou českého svazu aerobiku FISAF.CZ.

SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKA

je určená pro děti ve věku od 5 do 12 let bez předchozí zkušenosti. U dětí se zaměřujeme na všestranný rozvoj a na získávání základních dovedností a pohybových návyků v oblasti aerobiku. Děti mají možnost přejít do závodní skupiny, kde se  zdokonalují v pohybových dovednostech s cílem účastí na závodech.

ZÁVODNÍCI

je vhodná pro začínající děti i pokročilé závodníky od 5 let, které se chtějí věnovat aerobiku na vyšší úrovni. A to za předpokladu, že získaly potřebné dovednosti a všeobecnou průpravu. Závodní skupina se mimo jiné věnuje nácviku choreografií, se kterými si poté bude účastnit závodů v ČR.

35_04910.jpg
Sportovni_pripravka_o_nás.jpg
bottom of page